نرم‌افزار سفارشی ، نرم‌افزاری است که صرفاً و اختصاصاً برای یک مشتری خاص و با توجه به نیازمندی‌های خاص او توسعه داده شده و تولید گردیده است. نرم‌افزار سفارش مشتری دقیقاً طوری تولید می‌گردد که همه جوانب کاربرد شما را در نظر گرفته و هیچ چیزی کمتر یا بیشتر از آن نباشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

 

امروزه با گسترش فناوری ها تمامی سازمان ها از یک سازمان کوچک گرفته مانند یک فروشگاه کوچک تا یک سازمان بزرگ مانند یک شرکت با چندین شعبه و نمایندگی در سرتاسر جهان مجبور به استفاده از رایانه ها برای پیشبرد اهداف خود هستند.سازمان ها برای استفاده از یارانه ها نیاز به استفاده از نرم افزار ها به عنوان واسط میان رایانه وانسان هستند.مناسبترین نرم افزار برای سازمان نرم افزاری است که تمامی خواسته های سازمان را پاسخگو باشد.با توجه به تنوع فعالیت های سازمان هاامکان اینکه یک نرم افزار آماده پاسخگوی نیاز های تمامی سازمان ها باشد وجود ندارد.به همین دلیل بسیاری از سازمان ها اقدام به سارش نرم افزاری مناسب با فعالیت های خود می کنند.

نرم‌افزار سفارش مشتری نرم‌افزاری است که صرفاً و اختصاصاً برای یک مشتری خاص و با توجه به نیازمندی‌های خاص او توسعه داده شده و تولید گردیده است. نرم‌افزار سفارش مشتری دقیقاً طوری تولید می‌گردد که همه جوانب کاربرد شما را در نظر گرفته و هیچ چیزی کمتر یا بیشتر از آن نباشد. مشتریان در چنین حالتی به طور کامل در جریان روند تولید نرم‌افزار قرار گرفته و از همه مراحل آن از نیازسنجی گرفته تا طراحی و تولید و استقرار و پشتیبانی کسب اطلاع می‌نمایند.

نرم افزار سفارشی و یا نرم افزار سفارش مشتری نرم افزاری است که یک شخص و یا سازمان با توجه به خواسته ها و نیازهای خود سفارش ساخت آن را می دهد.

مشتریان متفاوت نیازهای متفاوتی دارند. منابع و استراتژی های آنان متفاوت است. لذا نیاز به نرم افزارهای سفارشی دارند. کلید موفقیت ، در این بخش تهیه یک نرم افزار هماهنگ با نیازهای مشتری و بخش فناوری اطلاعات آنان میباشد.

مزایای اصلی استفاده از یک نرم افزار سفارشی عبارتند از:

  • ایفای نقش فعال در طراحی یک نرم افزار سفارشی جهت بهبود کسب و کار
  •  برتری بر سایر رقبا به دلیل در اختیار داشتن یک ابزار اختصاصی برای انجام امور
  •  عدم چشم پوشی از پاره ای از نیازها به دلیل نبود امکانات در نرم افزار
  • افزایش بهره وری

 


شرکت برنامه نویسی دات نرم افزار با بیش از 5 سال سابقه در زمینه برنامه نویسی انواع نرم افزار های سفارشی آماده ارائه مشاوره و راه حل های نوین در این زمینه می باشد . برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به وب سایت شرکت به آدرس http://thesoftware.ir مراجعه و یا با شماره تلفن 88430578-021 تماس حاصل فرمایید.

کلید واژه ها
نرم افزار سفارشی برنامه نویسی بهره وری نرم افزار
پست قبلی

وزنه برداران ایرانی در المپیک را بیشتر بشناسیم

پست بعدی

۶ دلیل برای این که نباید خیلی سخت کار کنید

 

در همین رابطه بخوانید :